FANDOM


Polscy olimpijczycy

II Haga 1928

Kazimierz Makarczyk
Paul Frydman
Teodor Regedziński
Mieczysław Chwojnik
Abram Blass

III Hamburg 1930

Akiba Rubinstein
Ksawery Tartakower
Dawid Przepiórka
Kazimierz Makarczyk
Paul Frydman

IV Praga 1931

Akiba Rubinstein
Ksawery Tartakower
Dawid Przepiórka
Kazimierz Makarczyk
Paul Frydman

V Folkestone 1933

Ksawery Tartakower
Paul Frydman
Teodor Regedziński
Izaak Appel
Kazimierz Makarczyk

VI Warszawa 1935

Kazimierz Tartakower
Paul Frydman
Mieczysław Najdorf
Henryk Friedmann
Kazimierz Makarczyk

VII Sztokholm 1937

Ksawery Tartakower
Mieczysław Najdorf
Paul Frydman
Izaak Appel
Teodor Regedziński

VIII Buenos Aires 1939

Ksawery (Savieli) Tartakower
Mieczysław (Miguel) Najdorf
Paulin Frydman
Teodor Regedziński
Franciszek Ksawery Sulik

X Helsinki 1952

Alfred Tarnowski
Andrzej Pytlakowski
Kazimierz Plater
Bogdan Śliwa
Władysław Litmanowicz
Ignacy Grynfeld

XII Moskwa 1956

Bogdan Śliwa
Kazimierz Plater
Roman Dworzyński
Józef Gromek
Gedali Szapiro
Wiktor Balcarek

XIII Monachium 1958

Bogdan Śliwa
Alfred Tarnowski
Janusz Szukszta
Stefan Witkowski
Jerzy Kostro
Stefan Brzózka

XIV Lipsk 1960

Bogdan Śliwa
Kazimierz Plater
Alfred Tarnowski
Zbigniew Doda
Jerzy Kostro
Andrzej Filipowicz

XV Warna 1962

Bogdan Śliwa
Witold Balcerowski
Zbigniew Doda
Alfred Tarnowski
Włodzimierz Schmidt
Andrzej Filipowicz

XVI Tel Awiw 1964

Zbigniew Doda
Jacek Bednarski
Bogdan Śliwa
Andrzej Filipowicz
Witold Balcerowski
Włodzimierz Schmidt

XVII Hawana 1966

Jacek Bednarski
Zbigniew Doda
Jerzy Kostro
Bogdan Śliwa
Witold Balcerowski
Andrzej Filipowicz

XVIII Lugano 1968

Jerzy Kostro
Jacek Bednarski
Zbigniew Doda
Włodzimierz Schmidt
Jan Adamski
Romuald Grąbczewski

XIX Siegen 1970

Jerzy Kostro
Zbigniew Doda
Jan Adamski
Włodzimierz Schmidt
Jacek Bednarski
Andrzej Filipowicz

XX Skopje 1972

Włodzimierz Schmidt
Jacek Bednarski
Krzysztof Pytel
Aleksander Sznapik
Andrzej Filipowicz
Andrzej Sydor

XXI Nicea 1974

Włodzimierz Schmidt
Zbigniew Doda
Krzysztof Pytel
Jerzy Kostro
Jan Adamski
Jerzy Pokojowczyk

XXIII Buenos Aires 1978

Włodzimierz Schmidt
Adam Kuligowski
Aleksander Sznapik
Jan Adamski
Krzysztof Pytel

XXIV Malta 1980

Aleksander Sznapik
Włodzimierz Schmidt
Adam Kuligowski
Jacek Bielczyk
Jerzy Pokojowczyk
Jan Przewoźnik

XXV Lucerna 1982

Aleksander Sznapik
Włodzimierz Schmidt
Adam Kuligowski
Jan Adamski
Jacek Bielczyk
Artur Sygulski

XXVI Saloniki 1984

Włodzimierz Schmidt
Aleksander Sznapik
Krzysztof Pytel
Jan Adamski
Artur Sygulski
Paweł Stempin

XXVII Dubaj 1986

Włodzimierz Schmidt
Aleksander Sznapik
Marek Hawełko
Artur Sygulski
Robert Kuczyński
Stefan Dejkało

XXVIII Saloniki 1988

Aleksander Sznapik
Włodzimierz Schmidt
Robert Kuczyński
Marek Hawełko
Paweł Stempin
Zbigniew Jaśnikowski

XXIX Nowy Sad 1990

Aleksander Wojtkiewicz
Włodziemierz Schmidt
Robert Kuczyński
Aleksander Sznapik
Zbigniew Jaśnikowski
Jacek Gdański

XXX Manilia 1992

Aleksander Wojtkiewicz
Robert Kuczyński
Jacek Gdański
Aleksander Sznapik
Dominik Pędzich
Klaudiusz Urban

XXXI Moskwa 1994

Robert Kuczyński
Włodzimierz Schmidt
Jacek Gdański
Marek Matlak
Tomasz Markowski
Marcin Kamiński

XXXII Erewań 1996

Michał Krasenkow
Tomasz Markowski
Marcin Kamiński
Robert Kuczyński
Robert Kempiński
Klaudiusz Urban

XXXIII Elista 1998

Michał Krasenkow
Robert Kempiński
Bartłomiej Macieja
Tomasz Markowski
Marcin Kamiński
Klaudiusz Urban

XXXIV Istambuł 2000

Michał Krasenkow
Tomasz Markowski
Bartłomiej Macieja
Bartosz Soćko
Robert Kempiński
Paweł Blehm

XXXV Bled 2002

Krasenkow Michał
Macieja Bartłomiej
Soćko Bartosz
Mitoń Kamil
Markowski Tomasz
Kempiński Robert

XXXVI Calvia 2004

Macieja Bartłomiej
Krasenkow Michał
Kempiński Robert
Mitoń Kamil
Soćko Bartosz
Cyborowski Łukasz

XXXVII Turyn 2006

Soćko Bartosz
Macieja Bartłomiej
Kempiński Robert
Bartel Mateusz
Wojtaszek Radosław
Czarnota Paweł

XXXVIII Drezno 2008

Soćko Bartosz
Mitoń Kamil
Wojtaszek Radosław
Gajewski Grzegorz
Bartel Mateusz

XXXIX Chanty-Mansylsk 2010

Wojtaszek Radosław
Soćko Bartosz
Macieja Bartłomiej
Mitoń Kamil
Bartel Mateusz

LX Istambuł 2012

Wojtaszek Radosław
Bartel Mateusz
Soćko Bartosz
Świercz Dariusz
Macieja Bartłomiej

LXI Tromso 2014

Wojtaszek Radosław
Gajewski Grzegorz
Duda Jan-Krzysztof
Bartel Mateusz
Soćko Bartosz

XLII Baku 2016

Wojtaszek Radosław
Duda Jan-Krzysztof
Bartel Mateusz
Piorun Kacper
Świercz Dariusz

Strony w kategorii „Olimpijczycy”

Poniżej wyświetlono 2 spośród wszystkich 2 stron tej kategorii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.